Wibrator króliczek

Czas zaprezentować naszą ulubioną kategorię wśród dildo: to wibrator króliczek. Oprócz tego, że zawiera wszystko to, co każdy wibrator dla kobiet, ma jeszcze super dodatek. Adresatkami tego produktu są kobiety, które uwielbiają seks oralny – a ten kto im go zapewnia musi mieć świadomość, że ma silnego konkurenta!

Wibrator króliczek to wibrator, który ma co najmniej 2 wibratorki w środku. Pierwszy umieszczony jest na czubku dildo, drugi jest w mniejszym ramieniu naszej ulubionej seks zabawki. To właśnie dzięki swojej specyficznej budowie zyskał miano „wibrator króliczek”. Dodatkowo, często w tej dłuższej części jest zawarty mechanizm, który pozwala dildo wykonywać okrężne ruchy. Odczucia są absolutnie magiczne w momencie, kiedy wibrator króliczek stymuluje zarówno wewnątrz jak i spełnia funkcję wibratora łechtaczkowego. Stymulacja jest tak intensywna, że nawet kobieta, która zwykle bardzo trudno osiąga orgazm, przy pomocy wibratora króliczka osiągnie go bez większego wysiłku. Jeśli lubisz intensywną wibrator króliczek, to wybór idealny dla Ciebie. Najsilniejszy poziom wibracji wprawia w drgania cały wibrator, które wraz z rotacyjnym ruchem krótszego ramienia dają wspaniałe odczucia. Nic, tylko odprężyć się i korzystać.

Jako swoją osobistą refleksję, opowiem Wam moje pierwsze doświadczenie z wibratorem króliczkiem. Mój chłopak przez jeden semestr studiował zagranicą i żeby nie było mi trudno samej w Polsce (i pewnie żeby głupie pomysły nie wpadały mi do głowy) kupił mi wibrator. Miał nadzieję też, że to wzmocni mój popęd i będziemy używać go do wspólnych zabaw. Napomknę tylko, że mój chłopak był naprawdę dobry w łóżku. Uwielbiał dawać mi seks oralny i dosyć łatwo osiągałam z nim orgazmy. Kiedy pojawiło się to dildo, zaczęłam go używać coraz częściej i w coraz bardziej umiejętny sposób. Sprawiał mi ogromną przyjemność. Mogłam leżeć z nim między nogami przez kilka godzin rozkoszując się doznaniami. Wibrator króliczek to właśnie to, czego potrzebowało moje libido.

Mój chłopak wielokrotnie miał okazję patrzeć jak wielką przyjemność sprawia mi wibrator króliczek. To absolutnie fantastyczne i mogę go gorąco polecić wszystkim kobietom, które albo mają problem z osiągnięciem orgazmu lub mają silne libido. Moje libido rozbudziło się jeszcze bardziej dzięki niemu i dzięki temu też regularnie uprawiałam seks z moim chłopakiem. Czasami możecie razem używać tej seks zabawki, czasami możecie zostawić ją w pudełku, żeby na Was, na Ciebie czekała. To co w tym wibratorze cenie najbardziej, to właśnie to, że może być używany do zabaw solowych, albo tak jak w moim przypadku, często z (już teraz) mężem.