Świąteczne prezenty z seks-zabawki.pl

wpis w: Nowinki | 0

Seks zabawki prezent? Świąteczny? Oczywiście!

Czas przedświąteczny to dla wielu osób czas zwiększonego wysiłku intelektualnego i popularnego ostatnio zespołu niespokojnych nóg. To wszystko dlatego, że jak co roku nie masz pojęcia co kupić. Pół biedy jeśli nie wiesz, co kupić babci czy teściowi, gorzej, jeśli chodzi o Twoją parę. Czy jest sens kupować kolejny krawat facetowi (skarpetki są zarezerwowane – kupi je tradycyjnie babcia)? A może osiągasz poziom desperacji – level mistrzowski – bo nie wiesz też, czego Ty sobie życzysz od Mikołaja?

Do tej pory uważaliście, że akcesoria erotyczne to dobry prezent tylko z okazji wieczoru panieńskiego? Otwórzcie szeroko oczy i zobaczcie całe spektrum nowych możliwości! Obejrzyjcie wspólnie gadżety erotyczne dla par, jest ich spory wybór – pierścień erekcyjny, który wzmocni jego erekcję a jej przyniesie przyjemność stymulując łechtaczkę, albo wibrator dla par, świetnie wzbogacający grę wstępną. Możecie wybrać też coś z serii 50 Twarzy Greya.

 

Seks zabawki prezentNiegrzeczna dziewczynka, niegrzeczny chłopiec?

Czy w tym roku byłaś niegrzeczną dziewczynką i wiesz, że Mikołaj ominie tym razem Twoją świąteczną skarpetę zawieszoną nad kominkiem? Jeśli tak, nie widzę powodu abyś nie była jeszcze bardziej niegrzeczna. Spraw sobie pod choinkę wymarzony wibrator króliczek, który będzie przynosił Ci podwójną przyjemność albo jeśli Twoim postanowieniem noworocznym jest większa dbałość o zdrowie – wybierz kulki gejszy. Taki prezent na Święta to radość przez cały rok!

A Ty? Nieszczęsny beneficjencie skarpetek i krawatów… Wiesz, że akcesoria erotyczne dla mężczyzn też istnieją? To, że seks zabawki to tylko wibratory dla kobiet to mit! Zatyczka analna dla mężczyzn może być dla Ciebie strzałem z grubej rury ale czemu nie zaszaleć na Święta? Może zafundujesz sobie zupełnie inny rodzaj rozkoszy wybierając wibrator analny dla mężczyzn? Taki masażer prostaty to doskonały prezent dla Ciebie! Widzisz seks zabawki prezent to wspaniały pomysł na Święta!

Spełnijcie swoje marzenia na Święta w szybki i wygony sposób korzystając z naszego seks shop online! Pamiętajcie, że w przypadku Lelo, wysyłka jest dyskretna i darmowa + zasięg wysyłki nie ogranicza się tylko do Polski!

Zespół portalu seks-zabawki.pl życzy wszystkim Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *