Super oferta LELO na listopad

wpis w: Nowinki | 0

kod promocyjny akcesoria erotyczne lelo

Mamy super wiadomość dla tych którzy już próbowali produktów LELO i wiedzą że żadne inne akcesoria erotyczne się im po prostu nie równają w jakości i zapewnianiu przyjemności! To także dobra wiadomość dla tych którzy do tej pory wahali się czy warto zainwestować pieniądze w akcesoria erotyczne. Tutaj nie mam innej odpowiedzi jak TAK, warto!!! Ta inwestycja zwraca się z nawiązką. Tanie akcesoria erotycznie LELO, to nie cena, którą płacisz przy bezpośrednim zakupie, bo nawet nam za pierwszym razem nie przyszło łatwo żeby nacisnąć KUPUJĘ widząc bezpośrednią cenę. W głowie huczało – TO PRZECIEŻ akcesoria erotycznie, jest tyle innych na rynku, tanie seks zabawki są dostępne… Czy warto? Jednak ciekawość zwyciężyła! I nie żałujemy. Jakość produktów LELO jest warta swojej ceny! Z wielką satysfakcją, dumą i niesamowitą przyjemnością korzystamy z erotycznych zabawek LELO. Dlatego polecamy zainwestowanie w dobre, choć może na pierwszy rzut oka nie- tanie akcesoria erotyczne.

Z wielką radością dzielimy się informacją: SUPER WYPRZEDAŻ LELO na listopad!

LELO postanowiło rozpieścić nas w te zimne listopadowe dni i przygotował super promocje.

Promocja LELO polega na 25% obniżce cen przy użyciu specjalnego kodu podczas zakupu dowolnego akcesoria erotyczne.

Gdzie znajdę kod promocyjny LELO?

Kod promocyjny LELO jest widoczny na wyższym obrazku. Dla Twojej wygody możesz go skopiować tutaj: LELOSD16

25% obniżka cen na akcesoria erotyczne LELO to nie wszystko co obecnie jest w ofercie. LELO przygotowało ponad 25% obniżki cen, przy zakupie produktów powyżej równowartości 50 Euro (około 220PLN) dodatkowo za DARMO LELO Personal Moisturizer / LELO Krem nawilżający 75 ml.

LELO__MOISTURIZER_75ml
ZA DARMO w ofercie przy zakupie produktów LELO za więcej niż 220 pln w promocji LISTOPADOWEJ!

Nie zapominajmy że dostawa produktów LELO jest na terenie Polski i za granicą ZA DARMO!!!!

Jesteście gotowi na taką promocję? My tak!!! Zatem nie zwlekaj i korzystaj z okazji do zapoznania się z nowym wymiarem przyjemności!

Pełną gamę produktów LELO znajdziesz pod LINKIEM.

PAMIĘTAJ: KOD promocyjny i oferta z LELO Krem nawilżający za darmo przy zakupie za powyżej 220 pln, ważna jest do 14 listopada 2016 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *