Seksowne sposoby na założenie prezerwatywy

wpis w: BLOG - co myśli facet | 1

Jak seksownie założyć prezerwatywę

W nowoczesnym świecie informacje o seksie są łatwo dostępne. Większość z nas jest w stanie rozmawiać o nim i o przyjemności z nim związanej, otwarcie. Jesteśmy także w stanie korzystać z dobrodziejstw Internetu, aby w łatwy sposób i szybko znaleźć ludzi, z którymi możemy uprawiać seks. To wszystko brzmi jak przyczynek do masowego żółwika, ale czy rzeczywiście jest tak kolorowo? Większość z nas nie wie nawet jak seksownie założyć prezerwatywę.

Na przykład w Ameryce Północnej edukacja seksualna jest nadal szczątkowa, a przypadki chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak chlamydia, rzeżączka czy kiła, są coraz częstsze. Wzrost zanotowano pierwszy raz od 2006 roku i według statystyk co trzecia osoba u USA boryka się z jedną z tych chorób. To ludzie, którzy zmierzają się ze stygmatyzacją.

Na szczęście wspomniana wcześniej łatwość dostępu do informacji nie sprowadza się tylko do podpowiedzi jak zrobić świetnego loda. Można znaleźć również informacje na temat bezpiecznych praktyk seksualnych, o tym jak chorobom zapobiegać, o nowinkach dostępnych na rynku, takich nowych rodzajów prezerwatyw. Spójrzmy chociażby na naszą ostatnią akcję promocyjno edukacyjną dotyczącą nowych prezerwatyw LELO HEX.

LELO-HEX_prezerwtywy - pojedyńcza
Prezerwatywa HEX LELO

Psują zabawę?

Kondomy, czyli prezerwatywy, często mają złą reputację. Uważa się, że psują klimat. A wszystko przez to, że na otwarcie opakowania i założenie go potrzeba czasu. Z drugiej strony jeśli pomyślimy o tym, że tak czy inaczej poświęcamy czas na zdjęcie ubrań przed seksem, co w warunkach życia codziennego nie jest koniecznie najbardziej seksowną czynnością, bo ilu z nas chce się wykonać seksowny striptiz przed numerkiem. Atmosfera przed seksem jest niesamowita podczas seksownego rozbierania się, gdyż:

a) wiemy, że za chwile zobaczymy coś – zobaczymy kogoś nago,

b) dodajemy trochę smaczku całemu wstępnemu procesowi, budując podniecenie.

Dlaczego prezerwatywa ma to zniwelować? Nadszedł już czas poszerzyć horyzonty i ze zwykłego „jak założyć prezerwatywę na banana” zrobić coś nieporównywalnie bardziej seksownego i sprawić, że obie strony poczują przypływ ekscytacji w związku z tym co stanie się za chwilę.

NAJWAŻNIEJSZE:

Zdrowy rozsądek to podstawa.

Pamiętaj! Do otwierania opakowania nigdy nie używaj zębów ani nożyczek. To wskazówka niezależnie od wybieranej metody. Wszystko po to, by zachować sens używania kondoma. Bez tego wiedza na temat jak seksowanie założyć prezerwatywę może się okazać bezużyteczna.

Jak seksownie założyć prezerwatywę – TOP 5

1. Pomocna dłoń

Ludzka dłoń to prawdziwie cudowne narzędzie, zdolne do uchwycenia czegoś mocno lub kiedy trzeba, bo najdelikatniejszego gładzenia. jak seksownie założyć prezerwatywęNieznaczne zmiany w sile ucisku dostarczają przyjemnych wrażeń w podczas stymulacji dłonią, można ją zastosować podczas zakładania prezerwatywy. Kiedy jesteś z tyłu swojego partnera bądź stoisz naprzeciwko niego, użyj dłoni aby imitować wrażenie powolnej penetracji. Ręka, która znajduje się wyżej powinna przytrzymywać  na czubku penisa wierzchołek prezerwatywy kciukiem oraz palcem wskazującym, podczas gdy druga ręka rozwija prezerwatywę i ją wygładza (uwaga na paznokcie!)

  1. Zobacz! Nie używam dłoni!

Niewiele osób całkowicie odrzuca seks oralny a ta metoda, która pozostawia ręce wolnymi – na tym właśnie zbija kapitał. Rozwiń kondom wystarczająco alby zostawić trochę miejsca przy wierzchołku, potem delikatnie umieść prezerwatywę w ustach kształtując ją w literę O. Niech Twój język delikatnie przytrzymuje środek prezerwatywy kiedy Twoje usta będą delikatnie popychać krawędzie kondoma w dół.

To zaawansowana praktyka więc przyda się trochę praktyki. Nie oznacza to jednak zamykania się w pokoju z bananem i pokątnych ćwiczeń. Możesz ćwiczyć ze swoim partnerem, kiedy będziecie w nastroju na zrobienie czegoś nawet zabawnego.  Rozwinięcie kondoma ustami może rzeczywiście nastręczać trudności, możesz sobie jednak sobie pomóc umieszczając kciuk i palec wskazujący przy ustach i używaj ich do rozwijania prezerwatywy podczas gdy twoje usta mogą naśladować robienie loda.

  1. Sprawne dłonie

“Penetrowanie” pomiędzy Twoimi piersiami, poza tym, że to po prostu świetne, może być dodatkowo wizualnie podniecające dla Twojego partnera więc czemu nie połączyć tego z dodatkową funkcją? Użyj swoich nadgarstków, żeby zebrać swoje piersi i ułóż dłonie tak, aby spotkały się pomiędzy piersiami. Jedna ręka mogłaby wtedy trzymać czubek prezerwatywy a druga rozwijać ją powoli i delikatnie.

Jeśli warunki anatomiczne nie pozwalają Ci na tę sztuczkę, jest teoria, że można to zrobić pomiędzy pośladkami. Zainteresowanych tą alternatywą bądź jej wykonawców prosimy o komentarze 🙂

  1. Połączenie klasyki z przygodą

Ta technika najlepiej pasuję do klasycznej pozycji, kiedy Twój partner leży na plecach, potrzebna jest jednak odrobina umiejętności i kontroli – sugeruję użycie kajdanek.

Kiedy Twój partner leży plecach, rozwiń odrobinę kondom tak aby wystarczyło na czubek penisa. Potem delikatnie go nałóż na czubek penisa, powoli wsuwaj penisa w siebie pomagając sobie w rozwijaniu dłonią, rozwiń go do końca. Żeby zintensyfikować odczucia, w trakcie rozwijania kondoma rób krótkie przerwy, możesz również w tym czasie stymulować swoje strefy erogenne.

  1. Współpraca

Jeśli nie ufasz swoim umiejętnościom wystarczająco kiedy czytasz o tych metodach, zachęć swojego partnera do wykazania inicjatywy. Partner może prowadzić Twoje dłonie, pokazać Ci jak silny ucisk lubi, jak założyć kondom. Trochę zabawy w „niewiniątko” może być zabawne jak również może być częścią zabawy w dominację i uległość. Pytanie jak seksownie założyć prezerwatywę nie będzie Ci już sprawiać trudności.

  1. Paula

    Bardzo przydatny artykuł! W końcu ktoś pomyślał. Jak założyć prezerwatywę to nie jakaś wiedza tajemna, ale już jak założyć kondom seksownie to inna sprawa. Niektóre sposoby wymagają trochę wprawy ale ogólnie pomysły są super. Oby tak dalej!