Seks zabawki – wibrator punktu G

Dotarliśmy do tematu osławionego punktu G. To magiczny punkcik, który Twoje życie seksualne ze statusu „ok” może zmienić na „fantastyczne”. Kiedy punkt G jest stymulowany prawidłowo, kobiety doznają orgazmu, który rozlewa się po całym ciele a nie jest tylko lokalny. Baw się sama lub ze swoim partnerem czy partnerką. Jeśli chodzi o zabawki erotyczne do Puntu G, to jest ich bardzo szeroki wybór.

Punkt G1

Co to jest punkt G?

Punkt G to miejsce w środku pochwy, w którym zbiega się ogromna liczba nerwów. Tak samo jak silnie unerwiony jest obszar wokół łechtaczki, tak samo silnie unerwiony jest punkt G. To gruczoł, który pęcznieje, kiedy jest prawidłowo stymulowany.

Jak znaleźć punkt G?

Znalezienie punktu G jest najprostsze, kiedy kobieta leży na placach, z poduszką pod pupą. Kiedy kobieta jest wystarczająco pobudzona, wsunięcie kilki palców nie powinno stanowić problemu. Włóż palec i wyczuj frontową krawędź ściany waginy. Ten obszar nie będzie gładki i poczujesz go po wsunięciu mniej więcej połowy palca.

Gdzie jest punkt G?

Kobieca wagina jest fantastycznym miejscem do odkrywania. Jest tak wiele punktów, które można stymulować, i tak wiele sposobów stymulacji, że cała dziedzina zasługuje na miano nauki. Punkt G jest zlokalizowany około 2-3cm od przedniej ścianki waginy. To może pół palca. Patrząc od zewnątrz punkt G znajduje się pomiędzy waginą w cewką moczową. Jeśli kobieta jest silnie stymulowana, zdarza się, że z cewki moczowy wypływa wydzielina, która wcale nie jest moczem.

Masaż punku G?

Większość kobiet potrzebuje chociaż krótkiego wstępu zanim rozpoczną akt seksualny. Potrzebują być w odpowiednim nastroju psychicznym, jak i muszą czuć się przygotowane fizycznie. Oczywiście są sprzyjające sytuacje, kiedy kobieta jest gotowa szybko, ale na ogół, kiedy pragniesz głębszego seksu, gra wstępna jest bardzo istotnym elementem. Nie zaczynaj więc od razu od szukania punktu G, tym bardziej, że kiedy kobieta nie jest pobudzona, będzie go trudniej znaleźć. Dlatego zacznijcie od gry wstępnej, stymulując się na zewnątrz, bądź to pieszcząc się wzajemnie bądź każde siebie. Poczujcie, jak energia przepływa przez strefy okolic intymnych i jak narasta. Kiedy kobieta jest już naprawdę mokra, możesz ostrożnie zacząć szukać punktu G. Dla optymalnego efektu, najlepiej będzie, jeśli kobieta będzie leżeć na plecach, z poduszką pod pupą, z obiema stopami na łóżku, i następnie stopy przysunie do ciała. Palce powinny być delikatnie zakrzywione do góry (seks zabawki do punktu G mają specjalny kształt).

Użyj dwóch palców i powoli wsuń je do środka. Pamiętaj, żeby nadgarstek był przekręcony odwrotne niż w naturalnej pozycji, wtedy można zgiąć palce. Szukaj punktu G powoli na przedniej ściance waginy. Poproś swoją partnerkę aby mówiła Ci, kiedy dotyk sprawia jej większą przyjemność. Wsuwaj powoli palce głębiej. Zanim gruczoł napęcznieje, może być ciężko go znaleźć. Naciskaj delikatnie, kiedy trafisz na obszar, który nie jest gładki, kiedy poczujesz fałdki. Punkt G jest podzielony na przednią krawędź, centrum oraz tylną krawędź. Niektóre kobiety reagują silnie właśnie na stymulacje centrum punktu G. Kiedy już znajdziesz punkt G i zaaplikujesz mu delikatny ucisk, kobieta może odnieść wrażenie potrzeby opróżnienia pęcherza. Przerwij na chwilę kiedy tak się stanie. Utrzymuj z partnerką kontakt wzrokowy, bądź słuchaj tego, co mówi, tak aby znalezienie punktu G Ci nie umknęło. Jeśli odczucie kobiety, że musi skorzystać z toalety powtarza się, niech po prosti to zrobi, żeby w czasie dalszej zabawy obie strony miały całkowity komfort i mogły się skoncentrować na tym, co ważne. Znalezienie punktu G wcale nie jest takie trudnie, jeśli poświęcisz na to wystarczająco dużo czasu. Nagrodą będzie ogromna przyjemność Twojej partnerki.

Mężczyźni! Do nauki…

Do wszystkich panów, którzy znaleźli chwilę aby poczytać naszą stronę… zróbcie sobie przysługę i nauczcie się trochę o punkcie G. Twoja dziewczyna pokocha Cię nawet bardziej, za Twoją wiedzę i za wykorzystanie jej w odpowiedni sposób. Będziesz mieć okazji zmienić wasze życie seksualne w coś magicznego. Pamiętaj, że jeśli będziesz sprawiać jej przyjemność, ona będzie chciała być z Tobą częściej i bardziej skupi się też na Twoich potrzebach. Wszystkie benefity z lepszego życia seksualnego zaczynają się od nauczenia się jak znaleźć punkt G. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to rozmowa z nią i prośba o to aby była w tych poszukiwaniach Twoją przewodniczką. Może być tak, że odkryjesz miejsce, którego ona dotąd nie znała i tym samym podarujesz jej odczucia o jakich nie mogła nawet marzyć. Czy teraz uważasz, że warto uczyć się o punkcie G?

Witaj w niebie!

Przygotuj się dobrze do szukania punktu G, nie spiesz się, to nigdy nie wychodzi na dobre. Powolne ruchy i ciągły, delikatny ucisk dadzą efekt. Możesz też budować atmosferę mówiąc do swojej kobiety jak bardzo jest seksowna czy jak pięknie pachnie. Kobiecy orgazm nie jest zbudowany tylko na fizyczności. Pochodzi tak samo z głowy jak ze stymulacji okolic intymnych. Poprzez mówienie do niej, nie tylko bardziej ją pobudzisz, możesz ją równiesz zrelaksować. Dla niektórych kobiet, to, że ktoś jest tam nisko i ich dotyka może być odrobinę stresujące, być może czują się czasami zawstydzone. Wiele kobiet ma kompleksy, a kiedy usłyszą, że są piękne, właśnie takie, jakie są, bardziej się otwierają. Podaruj sobie/swojej kobiecie orgazm prosto z punktu G! Taki orgazm może trwać nawet kilka minut, przychodzi falami i rozchodzi się po całym ciele. Wiele kobiet dosyć łatwo osiąga orgazm łechtaczkowy, to wspaniałe, ale absolutnie nie można tego porównywać z orgazmem, którego źródłem jest masaż punktu G.

Ponownie drodzy Panowie… najlepszym sposobem aby zapewnić kobiecie orgazm jest stymulacja punktu G przez dłuższy czas. Nie spieszcie się, poświęć temu odpowiednią dozę uwagi a zobaczysz, że nagroda będzie nieskończona.

Kiedy kobieta szczytuje nie przestawaj masować. Jest szansa, że będzie dłużej dochodzić jeśli masaż będzie trwał. Po co przestawać, skoro masaż daje przyjemność? Oczywiście nie można przesadzić, masaż nie może być hiperintensywny. Kobieta, po przeżytym orgazmie często jest w środku bardziej wrażliwa na dotyk. Zadbaj o swoją kobietę po jej silnym orgazmie.

Seks zabawki do punktu G

Od lat pięćdziesiątych, kiedy dowiedziano się, że kobiety mają punt G ( albo przynajmniej naukowcy to zauważyli), dokładano starań, by jego stylulacja była łatwiejsza czy może ułatwić do niego dostęp. Nie każda kobieta ma kogoś, kto, pomógł by jej zlokalizować ten punkt, albo ma kogoś, kto nie ma pojęcia jak ten punkt znaleźć. W takiej sytuacji zdecydowanie polecamy akcesoria erotyczne do punktu G. Jest mnóstwo zabawek erotycznych, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, chcących stymulować swój punkt G. Poniżej przedstawiamy kilka z nich: