Podwyżka cen LELO

wpis w: Nowinki | 0

Czy produkty Lelo to nadal tanie akcesoria erotyczne?

 

Większość z nas zaskoczyła podwyżka cen Lelo. Co drugi seks shop krzyczy: wyprzedaż seks zabawek Lelo! Oczywiście, to okazja kupić kulki gejszy czy wibrator Lelo o 100 pln taniej niż po tej podwyżce cen. W związku z tym, że bardzo cenimy tę markę nie tylko za design ale i za funkcjonalność, zdecydowaliśmy się napisać do Lelo z prośbą o wyjaśnienie przyczyn zmian cen. Czy jest coś innego niż przesłanki ekonomiczne co mogło o tym przesądzić? Lelo zwraca uwagę na rosnące koszty produkcji swoich luksusowych produktów oraz inflację. Zaznacza jednocześnie, że jest to pierwsza podwyżka cen Lelo od 10 lat!

Wszystkie ich argumenty uznajemy oczywiście za logiczne. Mamy jednak nadzieję, że ta podwyżka będzie służyć nie tylko pokryciu kosztów, lecz także zapewni zwiększenie inwestycji w unowocześnianie produktów Lelo już funkcjonujących na rynku, a także do powstania nowych, jeszcze lepszych produktów tej firmy.

W naszych opisach produktów wielokrotnie podnosimy kwestie relacji ceny do jakości produktu. Naszym zdaniem seks zabawki Lelo tę relacje utrzymują w równowadze. Jeśli spojrzymy na ich produkty od strony wykonania, funkcjonalności, skuteczności to ich cena wcale nie wydaje się wygórowana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *