PicoBong wibrator nowej generacji

wpis w: Nowinki, Opisy produktów | 0

PICOBONG wibrator jakiego jeszcze nie znacie!

PICOBONG wibrator

Poszukując wibratora po raz pierwszy lub dla odświeżenia nocnej szafki, łatwo utknąć w gąszczu ofert sexshop -ów. Zapoznając się z opisami licznych na rynku wibratorów, możemy znaleźć największe wibratory, wibratory z cyberskóry, wibrator analny i wiele więcej. Jak odnaleźć się w tym gąszczu dostępnych modeli, zastosowań, materiałów z których są wykonane zabawki erotyczne? Łatwo dostać zawrotu głowy i zniechęcić się już na początku poszukiwań. A odkrywanie świata akcesoriów erotycznych to przecież przyjemna zabawa.

Nie możemy zapomnieć o kosztach. Wiele osób, które zaczynają swoją przygodę z urozmaicaniem swojego życia erotycznego poprzez wprowadzenie seks zabawek, sięga po tanie akcesoria erotyczne. Wybierane są tanie wibratory, z myślą “najpierw się przekonam czy to w ogóle lubię”. Z przykrością dla budżetu i zawiedzionych oczekiwań, można się zniechęcić do zagłębiania się w świat seks zabawek poprzez rozpoczęcie swej przygody z niskobudżetowym bublem. Wiele tanich zabawek erotycznych jest po prostu niskiej jakości, ponadto mogą być wykonane z niesprawdzonych materiałów stanowiących zagrożenie dla naszego zdrowia.

Z tych oto powodów z przyjemnością prezentujemy na naszej stronie ofertę sprowadzonego na wskroś PICOBONG.

PICOBONG wyszło naprzeciw potrzebom nowych odkrywców zabaw erotycznych, sięgających po wibrator po raz pierwszy, czy też starych wygów, którzy chcą poszerzyć swój zestaw seks zabawek. PICOBONG zakłada, że każdy powinien mieć możliwość znalezienia ulubionej zabawki erotycznej, bez konieczności rezygnacji z jakości i przyjemności odkrywania seks zabawek.

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowo przyjemną serią od PICOBONG. Przedstawiamy: THE POWER UP™ SERIES. Z klasycznego zestawu wibratorów polecamy: TANO, IPO, KHONI2_niebieskiIKI, MAHANA HONI 2. Sprawdź, który wibrator jest dla Ciebie:

 

PicoBong wibrator HONI 2

 

Co to jest: Wibrator w kształcie pocisku ze sznureczkiem

Dla kogo: wibrator HONI 2 przeznaczony jest dla osób lubiących stymulacje zewnętrzną oraz/lub stymulację punku G. Idealny na każdą okazję i w każdym miejscu – łatwy i dyskretny, idealny do użycia w miejscach publicznych.

Jak używać: Małych rozmiarów, dyskretny, silny, idealny do stymulacji punktowej. HONI 2 to wibrujący pocisk który sięga celu przy każdym użyciu. Ten 9 cm wibrator, to idealny, mieszczący się w kieszeni towarzysz niezapomnianych stymulacji zewnętrznych zapewnionych przez idealnie zaprojektowany kształt i 12 typów wibracji. HONI 2 zaopatrzone w sznureczek i ciche wibracje – dorównujące swa głośnością szeptowi, pozwoli Ci również rozkoszować się stymulacją punku G gdziekolwiek się znajdziesz, na spacerze czy w sypialni.

PicoBong wibrator IPO 2

Co toIPO_Purple jest: Wibrator w kształcie pocisku z uchwytem na palec.

Dla kogo: IPO 2 jest dla osób lubiących skupić się na stymulacji zewnętrznej, u siebie lub swojej partnerki/partnera.

Jak używać: Po prostu umieść pod uchwytem palec wskazujący lub środkowy (zalecane z użyciem lubrykantu na bazie wody) i rozkoszuj się przyjemnością zapewnianą przez delikatny kształt wibratora połączony z silną wibracją w 12 odsłonach (12 typów wibracji). Dyskrecja wibracji i wodoodporność tej seks zabawki pozwoli Ci odkrywać jej możliwości gdziekolwiek ją ze sobą zabierzesz. Idealny, aby droczyć się ze swoimi lub partnera/partnerki strefami erogennymi, takimi jak łechtaczka czy krocze partnera, dla zapewnienia najlepszego efektu podniecenia.

Screen Shot 2016-01-24 at 15.21.26

Screen Shot 2016-01-24 at 15.21.26

PicoBong wibrator TANO 2TANO_Black

Co to jest: Wibrująca zatyczka analna z uchwytem na dłoń.

Dla kogo: TANO 2 przeznaczony jest dla osób lubiących masaż prostaty lub stymulację analną.

Jak używać: TANO 2 to modnie zaprojektowana zabawka do stymulacji analnej. 12 typów wibracji pozwoli odnaleźć przyjemność przez kontrolę prędkości, dodając pikantności w życiu erotycznym. Dyskrecja wibracji pozwala na zabawę zarówno w zaciszu pościeli własnej sypialni jak i podczas publicznych spacerów. TANO 2 jest idealny dla początkujących wielbicieli seksualnych zabaw, jak również dla zaawansowanych graczy. TANO 2 zapewni intensywny masaż prostaty, a szeroki uchwyt komfortową kontrolę. TANO 2 jest wodoodporny na głębokość do 1 m, dlatego łatwo utrzymać go w czystości, ale przede wszystkim może być stosowany pod prysznicem jak i podczas kąpieli w wannie. Dla bardziej odważnych, cichość wibracji umożliwia nawet noszenie go w publicznym jacuzzi.

Screen Shot 2016-01-24 at 15.21.26

KIKI_BluePicoBong wibrator KIKI 2

Co to jest: mini wibrator z ukształtowanym płasko czubkiem.

Dla kogo: KIKI 2 jest idealna dla osób lubiących szeroką, ogólną stymulację zewnętrzną.

Jak używać: KIKI 2 – doskonały kieszonkowy wibrator, który swoim rozmiarem jak i głośnością działania zapewnia że możesz go zabrać ze sobą gdzie i kiedy tylko chcesz. 10 cm-owy KIKI 2 pomimo swych małych rozmiarów zapewnia niezapomnianą jakość stymulacji. Delikatne kształty wibratora z płasko zakończonym czubkiem nadają idealnie do niezwykle precyzyjnej i skutecznej stymulacji łechtaczki lub/oraz drażnienia innych punktów erogennych na ciele partnera/partnerki lub swoim. Perfekcyjne sprawdza się podczas gry wstępnej oraz dla tych którzy chcą cichej ale pełnej, intensywnej przyjemności poprzez stymulację “tam na dole”.

Screen Shot 2016-01-24 at 15.21.26

MAHANA_Black

PicoBong wibrator MAHANA 2

Co to jest: Podwójnie stymulujący wibrator, zaopatrzony w dwa wibrujące ramiona.

Dla kogo: MAHANA 2 przeznaczony jest dla osób lubiących jednoczesną zewnętrzną I wewnętrzną stymulację.

Jak używać: MAHANA 2 to innowacja. Ramiona wibratora, każde zaopatrzone w motorek wytwarzający wibracje, oferują oszałamiającą przyjemność w wersji stereo. Ramiona mogą wibrować synchronicznie lub każde z osobna, dlatego to tylko od Ciebie zależy gdzie i jak skupisz stymulacje. Stymulacja wewnętrzna czy zewnętrzna? Z MAHANA 2 Ty decydujesz skąd będziesz czerpać przyjemność.

Dyskretne ze względu na małe rozmiary i niezwykle niski poziom wydawanego dźwięku (nie uwzględniono dźwięków wydawanych przez zadowolonych użytkowników – maksymalnie 50 dB), czyli tyle co szept…Zewnętrzna masturbacja wibratorem czy masturbacja wibratorem wewnętrz nigdy jeszcze nie była tak wyjątkowa.

12 typów wibracji w tych wodoodpornych zabawkach erotycznych daje każdemu możliwość odkrywania ulubionych wibracji i niezwykle przyjemnych zabaw erotycznych, w zabawie solo, z parterem, partnerką.