Partner dla nowoczesnych kobiet – Intimina

wpis w: Nowinki | 0

Intimina, celebrujmy kobiece piękno i zadziwiajmy nim!

W końcu, wreszcie, nareszcie! Mamy coś wyjątkowego dla kobiet.

Świat idzie do przodu a my wraz z nim. Na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących produkty, które mają wspierać nasze zdrowie i urodę. Pomóc nam w epatowaniu kobiecym pięknem. Na seks-zabawki.pl chodzi nam właśnie o podwyższanie jakości życia poprzez wpływ na zdrowie i urodę, dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z nowym partnerem – Intimina. Kiedy zapoznaliśmy się wizją i misją Intimina od razu poczuliśmy do nich mięte. Dlatego też zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie testowania ich produktów. Oczekujemy na przesyłkę z kubeczkami menstruacyjnymi i już zacieramy ręce, aby je wypróbować i podzielić się z Wami naszą opinią.

Lily_Cup_Compact Kubeczek-menstruacyjny
Pierwszy składany kubeczek menstruacyjny Intimina Lily Cup Compact
ntimina-Lily Kubeczek-menstruacyjny
Kubeczek menstruacyjny Intimina Lily Cup

 

seks zabawkiSłów kilka o samej Intimina.

logo intiminaTo szwedzka marka, która swój początek ma w 2009 roku. Produkty, które posiadają w swej ofercie, są związane ze wszystkimi aspektami kobiecego zdrowia intymnego. To, co przyciągnęło nas do Intimina to ich wizja propagowania wiedzy o zdrowiu intymnym kobiety. Intimina zebrała grupę wyspecjalizowanych ekspertów, w tym ginekologów, aby swą wiedzą mogli wspierać rozwijanie i wprowadzanie produktów dla kobiet. Intimina może urzec nie tylko produktem końcowym czy szeroką informacją o nim. Cała koncepcja projektowania i wytwarzania produktów Intimina jest bliska naszemu sercu. Wszyscy kochamy jakość. Choć wiemy, że z jakością bywa różnie i dla każdego znaczy co innego, to w Intimina odnajdujemy coś wyjątkowego. Intimina za cel powzięła długotrwałość swych produktów, co już zbliża nas do rosnących tendencji o zrównoważonym rozwoju, czyli zaspakajaniu naszych potrzeb nie umniejszając szans zaspokojenia potrzeb przyszłych pokoleń. Ale to nie wszystko. Intimina opracowała procesy produkcyjne z myślą o zminimalizowaniu zużycia energii, wody i materiałów a także zużycia emisji CO2. Posiadają wypracowany kodeks postępowania dla dostawców, aby mieć pewność, że w całym cyklu produkcyjnym spełnione są wymagania bezpieczeństwa, środowiska i zdrowia. Ich udział w inicjatywnie mającej na celu wprowadzanie na rynek produktów mających minimalny wpływ na środowisko to przyszłość.

Czy jak szwedzkie Skype, Spotify czy Ikea, Intimina ma szanse na zdobycie świata? Trzymamy kciuki i wspieramy, gdyż wierzymy w esencjalizm i Intimina jest jego odzwierciedleniem w skupieniu się na budowaniu świadomości i wspieraniu zdrowia intymnego kobiet.

Intimina buduje portfolio swoich produktów w trzech kategoriach:

– Wzmacnianie przepony miednicy,

– Opieka podczas menstruacji,

– Wspieranie dobrego samopoczucia.

Więcej informacji możecie znaleźć w języku angielskim na oficjalnej stronie Intimina.