LELO w polskiej wersji językowej

wpis w: Nowinki | 0

Oficjalna strona LELO po polsku!

 

Dziś krótko, ale bardzo treściwie!

Wiadomość, z której cieszymy się jak małe dzieci, gdyż otwierają się właśnie nowe wrota do wiedzy o akcesoriach erotycznych.

Z wielką radością dzielimy się z Wami informacją, że LELO uruchomiło POLSKĄ wersję językową dla swej oficjalnej strony.

seks zabawki lelo logo

Nie ma więcej tajemnic i trwogi przy zakupach związanych z przechodzeniem kolejnych etapów podczas zakupów na stronach LELO, czy też podczas ich wertowania w poszukiwaniu inspiracji…

I choć może i większość z nas zna języki obce, to przytaczając słowa Mikołaja Reja „A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają”!

Może i strona LELO w wersji polskiej, aby mogła w pełni błyszczeć, wymaga jeszcze troszkę więcej pracy od LELO. Jednakże i tak cieszymy się z tego milowego kroku.

Aby przejść na polską wersję językową na oficjalnej stronie LELO, wystarczy zmienić język z „ENGLISH” na „POLSKI”w rozwijanym menu znajdującym się w dolnym lewym rogu:

strona lelo po polsku

 

bezposrednio od producenta PicoBongNa stronie LELO w polskiej wersji językowej znajdziemy również krótkie opisy produktów PicoBong, siostrzanej firmy LELO. Jest to zupełnie inna półka cenowa w stosunku do produktów LELO, jednak produkty PicoBong prezentują najwyższą jakość w zapewnianiu przyjemności. Opis produktów PicoBong na stronie LELO znajdziecie w dolnej części lewego menu bocznego. Jeśli po przejściu na stronę LELO, nie wyświetla się Wam menu boczne, to wówczas, aby przejść do strony LELO z widocznym menu bocznym, wystarczy wybrać dowolną kategorię produktów w menu górnym.

picobong w polskiej wersji jezykowej

Udanej lektury i radosnych doznań.

 

UWAGA PROMOCJE:

1. Bezpośrednio ze stron LELO z kodem promocyjnym 10ZABAWA można:

  • nabyć wszystkie produkty LELO z 10% rabatem.
  • Pamiętajmy o DARMOWEJ DYSKRETNEJ DOSTAWIE!
  • Promocja ważna do 31.12.2017

akcesoria erotyczne promocja lelo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *