LELO HEX prezerwatywy nowej generacji

wpis w: Nowinki | 0

Na pewno nie jedna osoba podzieli opinię, że prezerwatywy są zmorą, która jak nic innego potrafi ostudzić gorącą noc. Dlatego z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, że LELO pracuje nad wprowadzeniem na rynek prezerwatyw nowej generacji. Obecnie wiemy, że LELO HEX pojawi się w opakowaniach po 12 sztuk oraz 3 sztuki.

LELO HEX - hasło

Prezerwatywy LELO zapowiada hasło: Nasz świat się zmienił! Prezerwatywy nie… aż do teraz! LELO świadczy, że z kondomem LELO HEX ™ hasło to przestanie być aktualne.

LELO, światowy lider w zapewnianiu nam przyjemności, zapowiada najważniejszy postęp w świecie prezerwatyw.

Czy LELO znów uda się  stworzyć coś nowego? Czy uda się stworzyć wyjątkowy kondom LELO? Stworzyć innowacje na miarę naszych czasów? Świat się zmienił, a nasze lateksowe prezerwatywy ciągle pozostają takie same… Dlatego kibicujemy LELO i czekamy na prezerwatywy, które pozostawią konkurencję w tyle i pozwolą nam zaznać nowego, lepszego i bezpiecznego seksu z użyciem prezerwatywy nowej generacji.

LELO informuje, że realizacja pomysłu stworzenia prezerwatywy nowej generacji zaczęła się około 7 lat temu. Jak sami wspominają, nie spodziewali się że tak daleko zajdą z tym pomysłem. LELO obiecuje, że stworzyli coś na miarę miarę naszych czasów, czego jeszcze w LELO ani na świecie nie było. Coś, czego przemysł erotyczny jeszcze nie widział! Dla nas to niezwykła obietnica, gdyż w seks-zabawki.pl znamy bardzo dobrze akcesoria erotyczne LELO i ich innowacyjność czy design jest dla nas zawsze czymś wyjątkowym. Zatem co się kryje za składanymi obietnicami odnośnie wypuszczenia na rynek nowej, innowacyjnej prezerwatywy LELO?

Rewolucja obiecywana przez LELO już niedługo – odliczanie do udostępnienia na rynku nowej prezerwatywy LELO już się zaczęło! Prezerwatywy LELO HEX bezpośrednio od producenta będą dostępne od WAKACJI 2016 – 13-go CZERWCA wielka premiera LELO HEX.

LELO HEX prezerwatywy
LELO HEX prezerwatywy

Czekamy na wakacje i prezerwatywy LELO obiecujące rewolucje w bezpiecznym seksie!

Prezerwatywy LELO HEX kup
Prezerwatywy LELO HEX – bezpośrednio od producenta z DARMOWĄ Dyskretną dostawą na terenie Polski i nie tylko!!!

Prezerwatywy LELO HEX – pytania i odpowiedzi

LELO wypuściło na światło dzienne odpowiedzi na pytania jakie pojawiają się cały czas w związku z ich nowym dzieckiem, które światło dzienne ma ujrzeć już za kilka dni – innowacyjne prezerwatywy HEX .

Prezentujemy co udało się znaleźć w informacjach udzielonych przez LELO odnośnie innowacyjnej prezerwatywy HEX:

  • Z czego wykonana jest prezerwatywa LELO, prezerwatywa HEX?

Oczywiście z przyczyn czysto racjonalnych LELO tego nie zdradza. Natomiast bardzo obszernie wypowiadają się na temat konstrukcji prezerwatywy LELO. Wyjątkowy design i niespotykana dotąd struktura materiału zastosowana w nowej odsłonie kondomów ma zapewnić niebywałą wytrzymałość prezerwatywy LELO. Dlatego prezerwatywa HEX ma być pionierem! Pionierem bo od ponad 70 lat prezerwatywy niewiele się zmieniły, owszem, nowe smaki, nowe wypustki ale zawsze ten sam materiał. LELO swoim nowym osiągnięciem chce przynieść przełom wśród prezerwatyw i zmobilizować przemysł akcesoriów erotycznych do dalszego rozwoju.

Na więcej szczegółów trzeba poczekać ale LELO nieskromnie zapowiada, że zdecydowanie warto!

  • Czy prezerwatywy LELO HEX są bezpieczne w stosowaniu?

Prezerwatywy HEX od LELO otrzymały już certyfikację od amerykańskiej agencji rządowej FAD Food and Drug Administration zajmującej się rygorystyczną regulacją i nadzorem sprzedaży m.in. akcesoriów erotycznych w Stanach Zjednoczonych. Ponadto innowacyjne prezerwatywy LELO posiadają również certyfikację CE. Oznacza to, że pionierskie prezerwatywy HEX spełniają wszystkie niezbędne regulacje prawne w Unii Europejskiej, świadczące o wysokim bezpieczeństwie stosowania, jakości i zgodności z wszelkimi dyrektywami unijnymi.

  • Jak wygląda gwarancja zabezpieczenia się w przypadku prezerwatyw HEX od LELO?

Musimy zacząć od tego, że nie ma czegoś takiego jak 100% zabezpieczenie przed ciążą, wirusem HIV czy innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jednak w przypadku prezerwatywy LELO stopień skuteczności przed zajściem w ciążę wynosi 97% oraz 10000 razy chroni skuteczniej przed infekcją wirusem HIV. Ponadto wspominana już przez nas wyjątkowa struktura prezerwatywy LELO zapewnia jej wyjątkową wytrzymałość, przez co koszmar pękających i ześlizgujących się prezerwatyw ma być nam obcy dzięki LELO HEX.

Kup prezerwatywy Lelo Hex na www.seks-zabawki.pl