Seks zabawki – kulki gejszy

(smart balls, kulki waginalne, kulki do ćwiczenia mięśni Kegla)

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Idealnym rozwiązaniem będą kulki gejszy. Ciągle powtarza się nam jak ważne jest ćwiczenie mięsni Kegla. Napinanie i rozluźnianie mięśni Kegla powoduje wzmocnienie mięśni, które z wiekiem stają się coraz słabsze – a wiadomo jak bardzo kłopotliwe to może być. Jest wiele ważnych powodów, żeby utrzymywać ich sprawność jak najdłużej. Quasi naukowe wiadomości mówią, że wyćwiczone mięśnie Kegla mogą ułatwić poród, natomiast doświadczenie wielu kobiet i ich partnerów wskazuje, że może to odmienić Wasz seks. Seks akcesoria używane do ćwiczeń to jeden z lepszych pomysłów producentów tego typu zabawek.

LELO_LUNA-BEADS

Niektóre z dziewczyn twierdzą, że mają tak silne mięśnie Kegla, że są w stanie ścisnąć penisa swojego partnera i zasymulować w ten sposób seks oralny. A dla faceta to niewyobrażalna rozkosz! Jeszcze inne twierdzą, że potrafią ścisnąć penisa tak mocno, że facet traci przytomność… Tak czy inaczej ćwiczenia mięśni Kegla są bardzo pożyteczne. Mogą nawet uchronić przed niektórymi chorobami i podnieść komfort życia. Żeby te ćwiczenie uczynić bardziej przyjemnymi, bez konieczności ciągłego napinania i rozluźniania mięśni Kegla, producenci pokazują coraz to nowsze, ładniejsze kulki waginalne.

Lelo znów to zrobiło! Znów popularne zabawki erotyczne szwedzkiego producenta robią powalające wrażenie. Te kulki gejszy to nie tylko estetyczny wygląd czy uwodzicielski desing projektu. Jak to zwykle bywa z produktami LELO nie zostawiają pola do krytyki.

LELO_LUNA-BEADS-Noir_produkt

Luna Beads Noir są zaprojektowane w taki sposób aby przynieść Ci możliwie największą przyjemność w czasie gry wstępnej bądź w trakcie stosunku. Możesz używać ich wszędzie! Na spacerze, na imprezie w clubie. Osobiście polecamy też energiczne schodzenie ze schodów – możesz wtedy poczuć ich wibracje, które pobudzają mięśnie pochwy. Im mięśnie Kegla są silniejsze, tym silniejsze i dłuższe są orgazmy – daj sobie okazję cieszyć się bardziej intensywnymi doznaniami! Samo trenowanie mięśni Kegla może doprowadzić do orgazmu!

Luna Beads Noir to taka mała a jednocześnie przyjemność. Poczujesz najbardziej komfortowe mrowienie między nogami i nagle miło ćwiczyć! Te kulki warinalne są pokryte silikonem, dzięki czemu są łatwe do mycia i łatwo się wślizgują w odpowiednie miejsce. Mają one 2,9 cm średnicy, więc poczujesz, że masz je w pochwie.

Kulki gejszy to takie akcesoria erotyczne, które rewolucjonizują życie seksualne kobiet. Luna Beads Noir kosztują zaledwie 119 zł, ale zdecydowanie możemy ją zaliczyć do kategorii ekskluzywne seks zabawki.

Wierzymy, że istnieje związek między ceną i jakością kiedy mamy na myśli najlepsze akcesoria erotyczne. Niemniej jednak istnieją seks zabawki, których cena jest atrakcyjna i jednocześnie świetnie spełniają swoją rolę. Po wypróbowaniu wielu takich produktów łatwo jest się stać wybredną. W każdym razie, my chcemy przedstawić Wam te bardziej ekskluzywne seks zabawki i tym razem z pomocą również przychodzi nam LELO. Tym razem przestawia pierwsze, zdalnie sterowane kulki gejszy!

LELO_HULA-BEADS