Podgrzej atmosferę – kostki lodu!

wpis w: Nowinki | 0

 5 najlepszych pomysłów na seks zabawy z użyciem kostki lodu

W lato, portal seks-zabakostki lodu seks zabawawki.pl nie zostawia Was na lodzie i przedstawia najlepsze pomysły na seks zabawy z kostką lodu. Zwykle polecamy najlepsze akcesoria erotyczne, takie jak wibrator łechtaczkowy czy pierścienie masujące, teraz jednak polecamy coś niemal darmowego a dodającego pikanterii grze wstępnej. Coś, co sprawi, że Twój partner czy partnerka się rozpłyną! Wprowadź odrobinę nowych wrażeń do swojej gry wstępnej czerpiąc wiedzę z naszego poradnika. Używanie kostki lodu nie wyklucza używania innych seks gadżetów.

Zimno z nagrodąResint no evil

Daj swojemu partnerowi dwie kostki lodu, po jednej do każdej dłoni i unieście je w okolicy pępka. Niech partner powoli przesuwa kostki lodu w górę brzucha, pozwól mu dotrzeć do szyi a później skierujcie je niżej, tak aby robiły szerokie kręgi wokół piersi. Powoli zbliżajcie się w stronę sutków. Kiedy kostki się rozpuszczą, nagroda w postaci wypicia wody z pępka będzie w pełni zasłużona. Kajdanki to dodatkowe gadżety erotyczne, które mogą tę zabawę podgrzać.

“Przypadkowe” wyślizgnięcieopaska na oczy - czarna

Powoli pocieraj kostką lodu tam i z powrotem na linii bielizny, tak aby zimno było ledwo wyczuwalne. Później przesuwaj kostkę w górę i w dół , następnie od biodra do biodra przez kilka chwil. Możesz „przypadkowo” upuścić kostkę lodu, tak aby spadła w bieliznę i powiedzieć, że partner powinien jej poszukać. Kombinacje tutaj są dowolne. Możesz to robić sama a partner może patrzeć, może to robić Twój partner czy partnerka. Tobie też opaska na oczy wydaje się jak najbardziej na miejscu? Załóż opaskę na oczy a Twoje zmysły się wyostrzą, odczucia będą dużo bardziej intensywne.

Podziel się

A jednak nie tylko gra wstępna… Podczas seksu oralnego zrób krótką przerwę i włóż kostkę lodu do ust na kilka sekund. Przekaż ją później do ust partnera czy partnerki z prośbą o przechowanie jej. Zejdź ponownie na dół. Sensacyjna zmiana temperatury i wilgotności sprawi, że usłyszysz odgłos chrupanego lodu a dłonie drugiej połowy zacisną się na czymkolwiek, co będzie w pobliżu.

Biegun Północny

To zabawa wymaga partnera, nie partnerki. Odepchnij jego penisa w stronę brzucha I tam go przytrzymaj podczas gdy drugą dłonią z kostką lodu będziesz pieścić jego mosznę. Kolistymi ruchami powoli przesuwaj kostkę lodu wokół moszny, idź  w górę trzonu penisa. Pocieraj go w górę i w dół, zupełnie jakbyś malowała.

Rozpuść w ustach

Przekaż do ust drugiej połowy na wpół rozpuszczoną kostkę lodu i zacznijcie się całować przekazując sobie kostkę z ust do ust aż się roztopi. Roztopienie się kostki będzie sygnałem, że jedno z Was a może oboje możecie przejść do seksu oralnego. Elektryzujący efekt gwarantowany!

kostki lodu sexUrozmaicajcie swoje życie seksualne, to również sposób na dbanie o związek. Istnieją seks zabawki dla par, gadżety fetyszowe. Możecie używać wibratorów czy akcesoriów wspomagających współżycie, takich jak lubrykanty. Każdy seks shop Wam je poleci. Ponieważ seks-zabawki.pl to najlepszy seks shop i nie tylko sex shop dostajecie od nas różnorodne porady dotyczące życia erotycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *