LELO EARL ™
LELO EARL ™

Najbardziej ekskluzywna zatyczka analna dostępna na rynku!

Zatyczka analna EARL dostępna w wersji pozłacanej lub tańszej, ze stali nierdzewnej. Kup EARL bezpośrednio od producenta LELO bez dodatkowych opłat i z darmową dyskretną dostawą. LELO oferuje:
  • DARMOWA DOSTAWA – LELO dostarczy Ci zamówione akcesoria erotyczne na całym świecie bez żadnych dodatkowych opłat
  • 1 rok gwarancji na darmową wymianę w przypadku zepsucia się seks zabawki
  • 50% zniżki na następne zamówienie z akcesoria erotyczne w ciągu 10 lat od zakupu seks zabawki, która posiadała wadę ukrytą
  • 100% bezpieczeństwo płatności – strony LELO posiadają zabezpieczenia, aby chronić twoje dane osobowe i dotyczące płatności. LELO nie przekazuje ani nie odsprzedaje Twoich danych osobowych.
brak ocen 8,900.00 Kup produkt od producenta TUTAJ
TANO 2 Plug Vibe – PicoBong
TANO 2 Plug Vibe – PicoBong

TANO 2 to modnie zaprojektowana wibrująca zatyczka analna. Idealnie nadaje się dla początkujących w odkrywaniu nowych doznań erotycznych, jak i dla wytrawnych graczy zabaw analnych. Główna część zatyczki Tano 2 ukształtowana jest w sposób ułatwiający użycie, a silniczek w niej umieszczony zapewni niezwykle rozkoszne wibracje. Podstawa zatyczki Tano 2 pozwala na pełną kontrolę nad zabawą, dzięki niej zatyczkę łatwo umieszczać oraz wyjmować. Tak zaprojektowany TANO 2 da Ci pełną oszałamiającej rozkoszy zabawę z seksem!

PICOBONG oferuje:

Zakup TANO2 bezpośrednio od producenta PicoBong bez dodatkowych opłat i z darmową dyskretną dostawą.  
brak ocen 219.95 Kup produkt od producenta TUTAJ