Fale przyjemności – seks na plaży

wpis w: Nowinki | 0

w wodzie…Czyli jak uprawiać seks na plaży?

To nieczęste, że jedna fraza opisuje aż trzy wspaniałe przymioty lata: ulubioną piosenkę, drinka i letnie hobby – seks na plaży. Wszystkie te rzeczy mogą dostarczyć mnóstwo pozytywnych wibracji ale ostatnia pozycja na liście może być odrobinę ryzykowna, kiedy się rozbrykacie. Przedstawiamy krótki poradnik na temat seksu na plaży. Wykorzystajcie go tak aby Wasz niezapomniany wieczór przyniósł tylko pozytywne wspomnienia. Udanej zabawy!

 

Pozbądź się ochrony przeciwsłonecznejLELO_MOISTURIZER_150ml

Wiemy, że butelka olejku do opalania leżąca w zasięgu ręki może być kusząca i może przejść Ci przez myśl użycie go jako lubrykantu. Jednak chemikalia zawarte w takich balsamach czy olejkach mogą powodować podrażnienie pochwy czy zapalenie cewki moczowej. Jeśli to Cię nie przekonało to przypomnij sobie jak nieprzyjemne jest dostanie się olejku do oczu. Weź ze sobą lubrykant jeśli uważasz, że może być potrzebny. Czasami lubrykant można dostać w saszetkach a jeśli nie możesz zdobyć saszetki, polecamy lubrykanty na bazie wody.

Baw się po ciemku

Seks na plaży w nocy nie tylko zapewnia większą prywatność ale jest też wygodniejszy i bardziej romantyczny. Ciemność zapewnia Tobie i Twojemu kochankowi okazję do patrzenia na gwiazdy, ochronienia swojej pary przed chłodną morską bryzą. Słońce nie będzie Was palić a księżyc już niejedno widział.

Zostańcie na brzegu

To takie romantyczne kiedy przytulacie się i całujecie a fale delikatnie obmywają Wasze ciała. Niestety tu do sprawy trzeba podejść praktycznie. Słona woda i piasek mogą działać niekorzystnie na dolne partie ciała w takich sytuacjach. Więc śmiało całujcie się i przytulajcie na plaży i pozwólcie się obmywać wodzie ale kiedy macie już zamiar przejść do rzeczy, przenieście się raczej na koc czy solidny leżak.

Koc czy ręcznik?

Jeśli Wasz seks na plaży jest spontaniczny i wszystko co macie to ręcznik, to śmiało, zróbcie to. Jednak jeśli wcześniej planujesz takie romantyczne wydarzenie, lepiej przynieść ze sobą dwa koce. Jeden rozłożycie na piasku a jednym możecie się przykryć. Większy, grubszy i widniejszy niż ręcznik – koc, daje Wam więcej miejsca na igraszki i zapewnia bardziej dyskretne przykrycie.

Weź pod uwagę ryzyko

W czasie lata plaże odwiedzane są przez wielu turystów a ich śladem idą wszelkie służby porządkowe – świadome z resztą fantazji plażowych wczasowiczów. Miej na uwadze, że ich reakcja może nie być pobłażliwa i jeśli na taką trafisz możesz dostać mandat od 50 do 500 zł. Jeśli jedziesz na plaże zagraniczną – sprawdź miejscowe przepisy. Dodatkowo miejcie na uwadze, że w pewnym momencie może pojawić się publiczność.

 

Idąc na plaże pamiętaj zabrać swoje najlepsze akcesoria erotyczne!