Jak partner zareaguje na mój wibrator?

wpis w: BLOG - co myśli facet | 0

reakcja na wibratorReakcja na wibrator Cię stresuje?

Pytanie jak ze starego, dobrego Bravo? Wcale nie. Mnóstwo kobiet o tym myśli. Reakcja na wibrator może być źródłem obaw. Co kiedy powiesz chłopakowi, że kupiłaś wibrator albo kiedy parter sam to odkryje? Reakcje można podzielić na cztery kategorie. W każdej z kategorii jest odrobina analizy psychologicznej a także sugestia, które akcesoria erotyczne współgrają z reakcją partnera tak, aby Wasz miłosny „trójkąt” działał jak najlepiej.

 

Reakcja 1: Wspieranie

Co to o nim mówi: Twój partner jest wyluzowany, jest niezależny i zdaje sobie sprawę z tego, że pomimo związku możecie nadal swobodnie się zachowywać, beż ciągłego nadzoru czy zazdrości. Wyrozumiałość i poczucie bezpieczeństwa w związku pozwalają mu rozumieć, że jesteś już dużą dziewczynką, zdolną do podejmowania niezależnych decyzji – nawet kiedy go nie obejmują.

Co powinnaś zrobić: Przedstaw go nam! Już go lubimy! Nie wszystkie dziewczyny mają tyle szczęścia co Ty więc powiedź mu, że jego postawa Cię cieszy, że widzisz, że jest otwarty. Odwdzięcz się mu tym samym i nagródź go w sowity sposób 😉

Polecamy: IPO™ 2 finger vibe.

 

Reakcja 2: Podekscytowanie

Co to o nim mówi: Twój chłopak jest energiczny, zna swoją wartość i lubi przygody. Jest otwarty na nowe doświadczenia takie jak nowe pozycje czy seks gry, nawet na eksperymentowanie z wibratorem. Podczas gdy jego gotowość do poznawania nowych rzeczy może być czasami przytłaczająca – bądź wdzięczna, facet ma wszystkie klepki w odpowiednim miejscu.

Co powinnaś zrobić: Podziel się z nim dobrymi wibracjami albo je od niego przejmij! Upewnij się, że on wie, że wibrator ma służyć Twoim przyjemnościom a partner nie zawsze musi być w to zaangażowany.

Polecamy: MAHANA™ 2 duo vibe

 

Reakcja 3: Onieśmielenie

Co to o nim mówi: Twój chłopak, niewątpliwie miły facet, ma drobny problem z poczuciem własnej wartości i mętlik w głowie, co nie czyni go nienormalnym. Jeśli partner jest mniej doświadczony od Ciebie albo Twój wibrator jest większy od jego przyrodzenia, czy po prostu wibrator działa dłużej, może to sprawić, że partner poczuje się niewystarczający, nie dość dobry. W takiej sytuacji potrzebuje od Ciebie więcej zachęty!

Co powinnaś zrobić: Zapewnij go, że wibrator nie substytutem dla  realnych doznań. Podnieś fakt, że masturbujesz się, kiedy jego nie ma w pobliżu, podobnie jak on, kiedy nie ma Ciebie. Będzie przeżywał ciężkie czasy myśląc o podwójnych standardach i podobnych rzeczach. Możesz mu śmiało powiedzieć, że połowa ludzi używała bądź używa wibratorów.

Polecamy: HONI™ 2 bullet vibe

 

Reakcja 4: Zazdrość/Złość

Co to o nim mówi: Twój chłopak ma spore problemy z poczuciem własnej wartości. Uświadom mu, że maskowanie niepewności agresją czy zazdrością nie jest dla Ciebie przyjemne. W końcu wibrator nie żywe stworzenie, jakkolwiek bliski by nam nie był, to jednak kawałek silikonu. Czy on na pewno chce, żeby kawałek silikonu, świetnie uformowanego,  był w stanie zagrozić jego poczuciu własnej wartości? To poważny materiał do przemyśleń dla niego.

Co powinnaś zrobić: Powiedz mu, żeby wyluzował. To może zadziałać różnie, ale po prostu bądź szczera. Uświadom mu, że jego złość to tak naprawdę problem z samooceną, pomóż mu lepiej zrozumieć z czego wynika jego zachowanie.

Polecamy: KOA™

 

Niezależnie od tego co myśli Twój chłopak czy Twoja dziewczyna, Ty masz prawo mieć swój wibrator i się nie cieszyć. Ich reakcja na wibrator może Ci dużo powiedzieć. Ten, kto się otworzy dowie się, że wibrator to najlepsza seks zabawka wspomagająca grę wstępną i że taka trójka to nie tłok tylko impreza!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *