Fetysz – akcesoria erotyczne

Fetysz to obszar, którego niewielu z nas dotknęło. Po publikacji Pięćdziesięciu Twarzy Greya jednakże fetysz jak i lekkie formy zniewolenia stały się bardziej popularne. To co do tej pory szerszym kręgom osób znane nie było, stało się nagle ekscytującym seksualnie doświadczeniem i czymś o czym ludzie rozmawiają z coraz mniejszym skrępowaniem. Zniewolenie i fetysz to bardzo szeroki obszar seksualności, mieszczą się w nim zarówno opaski na oczy jak seks akcesoria do brutalnych zabaw. Na tej stronie skupiamy się raczej na bardziej miękkiej formie zabawy, później jednak będziemy skupiać się na bardziej skrajnych wariantach, które w Polsce nie są tak popularne jak w innych krajach.

seks zabawki

 Ulubieńcy na każdą kieszeń:

Pejcz TAKE NO EVIL
Kajdanki RESIST NO EVIL
Opaska na oczy SEE NO EVIL

 

 

 

 

 

 

 

 

seks zabawki

Akesoria erotyczne z wyższej półki:

Zestaw LELO Adore Me
Zestaw LELO Dare Me

 

seks zabawki

Lekkie zniewolenie

Jest mnóstwo rzeczy, które możesz zrobić aby zaznać lekkiego zniewolenia, nie potrzebując do tego gadżetów erotycznych. Co na przykład? Na przykład są to klapsy w pupę. Wiele kobiet i mężczyzn rozumie, że trzeba dawać i otrzymywać. Zniewolenie i fetysz to kombinacja bólu i przyjemności, angażująca głębsze pokłady zmysłowości. Nie można ograniczać pojęcia zniewolenia tylko do związywania, dominacji czy wydawania drugiej osobie poleceń. Najważniejszym czynnikiem w zniewoleniu jest obopólne zaufanie, jasność zasad oraz przestrzeganie wyznaczonych granic. Zniewolenie to element seksu – w zupełnie nowym wymiarze.

Dla tych, którzy mają takie życzenie, akcesoria erotyczne, związane ze zniewoleniem czy fetyszem, są dostępne za każdym razem, kiedy w wyszukiwarkę wpiszesz seks shop, a w ich wyborze może ograniczać nas tylko wyobraźnia. Te akcesoria erotyczne są eksponowane zupełnie inaczej niż inne, nie tylko w tradycyjnym sex shop ale także w sex shop online. Coraz bardziej akceptowane jest to, że ktoś może mieć na swojej półce kajdanki czy pejcz do lekkiego karania. Życie seksualne wcześniejszych pokoleń także były ich pełne, z tą różnicą, że akcesoria erotyczne do fetyszu były skrzętniej ukrywane. Niezależnie od tego, czy jesteście początkujący w praktykach zniewolenia czy macie już trochę więcej doświadczenia, ta sekcja naszej strony zawiera coś dla Was. Naszym celem jest posiadać najszerszą możliwą ofertę jeśli chodzi o tanie, najlepsze akcesoria erotyczne, od zwykłych dildo bez wibratora po kajdanki i ekskluzywne zabawki erotyczne.

Pięćdziesiąt Twarzy Greya

Ze swoją książką o Mr. Grey i Anastasia Stell, EL James nie tylko rozpalił kobiece serca. Sprawił, że pół świata otworzył oczy na klapsy, kajdanki i osłony na oczy i wiele innych akcesoriów erotycznych przydatnych kiedy czujesz potrzebę dominacji w tę czy inną stronę. Czy również Wam wcześniej nie przychodziło do głowy, żeby dać się związać i poczuć całkowitą utratę kontroli. W tej książce dwójka ludzi rozpoczyna budować związek, nie taki tradycyjny, lecz taki, w którym Mr. Grey widzi Annę jako swoją osobistą seksualną niewolnicę, gotową spełnić jego każdą zachciankę. On uważa ją za kobietę, która podda się każdej jego fantazji. Jest piękna i niewiarygodnie seksowna i ma w sobie tę niewinność… czuje do niego pociąg.

Niewinność Anny nagle zostaje wystawiona na próbę….

Książka jest bardzo dobrze napisana i zaskoczyła nie jedną kobietę. Czytało ją też wielu facetów i wielu wciągnęła, mimo, że jest napisana z perspektywy kobiety. Polecamy książkę każdemu, kto jest ciekawy co może przynieść seks, kiedy pozycja na misjonarza, na pieska czy seks oralny nie są jedynym sposobem spełniania swoich żądz.

Będziemy polecać sukcesywnie coraz więcej książek o powiązanej tematyce w dziale KSIĄŻKI. Miej oczy szeroko otwarte!

Warto zwrócić uwagę, że LELO uruchomiło polską wersję językową na swojej oficjalnej stronie, gdzie są dostępne wyczerpujące opisy wszystkich ich produktów. Ponadto LELO udostępniło na swojej stronie opisy produktów siostrzanej firmy PicoBong. Więcej szczegółów na ten temat można znaleść w poniższym poście:

lelo polska wersja jezykowa

LELO w polskiej wersji językowej

Oficjalna strona LELO po polsku! Dziś krótko, ale bardzo treściwie! Wiadomość, z której cieszymy się jak małe dzieci, gdyż otwierają ...
Czytaj Dalej