Dildo z wibratorem

Słowo dildo wpisane w wyszukiwarkę Google daje ponad 60 milionów wyników i może być używane w wielu kombinacjach, a w kategorii sex gadżety to niekwestionowany lider. W tej części będzie mowa o dildo z wibratorem, chociaż my używamy raczej słowa wibrator.

Dildo z wibratorem to najczęściej wibrator z jednym bądź dwoma silniczkami zasilanym wbudowaną baterią. Zwykle silniczki są na tyle silne, że całej powierzchni wibratora czuć drgania. W bardziej zaawansowanych modelach, takich jak wibrator króliczek może się znajdować kilka silniczków w różnym rozmieszczeniu. Do uruchomienia wibratora potrzebne są baterie bądź naładowany akumulator. To zwykle bateria typu AAA.

Dla tych, którzy szukają akcesoriów erotycznych z górnej półki, tych najmocniej polecanych, idealny będzie wibrator Lelo Elise 2. To prawdopodobnie najlepszy wibrator na rynku! To podstawowy wniosek,  po przeczytaniu wielu komentarzy zadowolonych klientek, dostępnych, nie tylko, na stronach seks shop. Niektórzy myślą, że wibrator Elise był idealny od początku. Teraz jednak, po lifting, przeszedł samego siebie! W kategorii „zabawki erotyczne” nie jest to najtańsza opcja. Kosztuje około 600 PLN, ale jest wart swojej sceny. Lelo używa tylko najlepszych, przyjaznych materiałów do swoich produktów. Elise 2 posiada miły w dotyku, najwyższej jakości silikonowy materiał.LELO-ELISE-2_black

Dla niektórych z nas idealną cechą będzie to, że jest to wibrator wodoodporny. To pozwala na zabawę w każdym wymyślonym przez Ciebie miejscu! Elise 2 ma 22 cm długości i 4 cm obwodu. Ma dwa potężne silniczki. Jeden na czubku, drugi poniżej metalowej ozdoby. Nowsza generacja Elise 2 ma 100% silniejsze wibracje, które pozwolą Ci na jeszcze lepszą zabawę.
Lelo jest pewne swojego produktu jak również Twojej satysfakcji, dlatego wibrator Lelo Elise 2 ma roczną gwarancję. Poza tym dostajesz 10 lat gwarancji jakościowej! To coś, czego nie daje żaden inny producent na rynku. Jeśli nie wiesz wibrator wybrać a chcesz najlepszy wibrator na świecie to właśnie ten model jest oczywistym wyborem. Ten wibrator opinie ma zasłużenie bardzo dobre.

Zabawki erotyczne to rynek wielu produktów – od zwykłych dildo (sztuczny penis) do szerokiej gamy wibratorów. Wiedz, że dildo naprawdę jest w stanie podnieść Cię na duchu kiedy tego potrzebujesz. Natomiast dla tych kobiet, które potrzebują trochę więcej czasu, żeby osiągnąć orgazm, bądź mają trudności z jego osiągnięciem polecamy raczej wibrator. Zabawa wibratorem pozwala na dostawanie intensywności dostarczanych bodźców.

Seks zabawki Lelo to nie do końca tanie akcesoria erotyczne. Zabawki erotyczne Lelo są zrobione w miękkiego silikonu a ich design jest niepowtarzalny. Mają cichą wibrację więc nie trzeba się martwić zdemaskowaniem a jednocześnie te wibracje są wystarczająco silne alby rozeszły się po całym dildo.

Dla tych, którzy chcą klasyczne dildo z wibracją, z czystym sumieniem możemy polecić takie marki jak LELO, We-Vibe czy Fun Factory. To będzie idealny wybrów zarówno dla początkujących jak i kogoś, kto w używaniu dildo z wibracją ma już wprawę. Dildo z wibracją są najczęściej wykonane z silikonu medycznego, który w dotyku jest bardzo przyjemny i zmienia temperaturę z zimnej na ciepłą bardzo szybko. Jeśli wibrator jest zrobiony z silikonu to zaleca się używać do niego lubrykantu na bazie wody, wtedy silikon medyczny nie ulegnie uszkodzeniu a dla Ciebie użytkowanie dildo z wibracją będzie jeszcze przyjemniejsze. Przy wyborze dla siebie najlepszej seks zabawki – wibratora z wibracją zwracaj uwagę nie tylko na cenę ale także na wykonanie oraz to, czy poszczególne akcesoria erotyczne są wodoodporne. W końcu mają zapewnić Ci przyjemność w różnych warunkach.