Daleko a jednak blisko

wpis w: Nowinki | 0

randka-skypeWakacje się skończyły, czas urlopów minął a dla studentów rozpoczął się rok akademicki. Niektórzy może z kolei właśnie teraz postanowili rozpocząć długą podróż do Azji, zupełnie jak w „Jedz, Módl się i Kochaj”. Partner czy partnerka znów będą jeździć w długie delegacje albo do późna siedzieć w pracy. Studenci i studentki zostawią swoje pary w innych miejscowościach. Wszystko to brzmi smutno, kojarzy się z tęsknotą i rozterkami. To podejście tylko dla pesymistów. Czy wśród osób posiadających seks zabawki jest wielu pesymistów? Nie sądzę. Ktoś, kto ma najlepsze akcesoria erotyczne ma w głowie zdecydowanie coś innego. Taki czas rozłąki potrafi i może świetnie wykorzystać. Nie mówimy tylko o samodzielnej zabawie kiedy ma się pod ręką wibrator. Paradoksalnie ten czas można wykorzystać z pożytkiem dla pary. W końcu tzw. „związki na odległość” też sobie jakoś radzą.

Ciągle tak wiele mówi się o tym, że nowe technologie nas od siebie oddalają. Piszemy wiadomości na FB, Skypie czy WhatsApp i przestajemy się spotykać. Tak to już jest, że to, co ma złe strony ma również i dobre. My pokażemy jak wykorzystać zalety aplikacji służących do komunikacji na odległość. Podkoloryzujcie swoje życie seksualne, albo będąc daleko podtrzymajcie temperaturę związku.

SextingSexting. Keyboard

Sexting (pisanie sprośnych wiadomości) w ciągu dnia sprawia, ze napięcie przed wieczornym spotkaniem narasta. Lubieżne wiadomości zostawiane na Skype czy pisane w mailach maja taką samą siłę budowania atmosfery. Nawet jeśli nie możesz od drzwi rzucić się na swoją drugą połowę, to spraw jej przyjemność i zaskocz kilkoma wiadomościami.

Randka przez Skype

randka-skypeUmówcie się na randkę przez Skype i zawrzyjcie pakt, ze przez tydzień żadne z Was nie będzie się masturbować. To pomoże stworzyć zdrowe napięcie seksualne, doświadczenie wspólnego wysiłku umocni wieź emocjonalną, przyniesie poczucie bycia w czymś razem. Ustalcie tez stosowne konsekwencje złamania umowy. Obietnica fetyszowej zabawy? Czemu nie? Pejcz zaraz po powrocie… Tylko czy to nie skusi jednej ze stron zbyt mocno, na tyle mocno aby o umowe zapomniec?list

Lista

Poproś partnera czy partnerkę aby zrobili listę rzeczy, które chcą żebyś robił czy robiła mając wibrator czy inne akcesoria erotyczne. Taką listę musisz zatwierdzić zgodnie ze swoimi ograniczeniami. Podczas uprawiania seksu przez Skype wybierz najbardziej rozpustne z marzeń partnera, takie które wywoła u niego ślinotok, po czym zdecyduj, w którym z nadchodzących tygodni je zrealizujesz.

Oddaj kontrolę

skype-wibratorMasz wibrator, którego możliwości Twoja druga polowa nie zna? Uświadom go o tym, ze ma rożne programy, że można dostosować siłę wibracji. Po takim krótkim wstępie oddaj kontrolę nad urządzeniem. Niech druga osoba mówi Ci jaki program wybrać, kiedy zwiększać siłę wibracji. Pozwól się w ten sposób doprowadzić do orgazmu. Potem powiedz, co sprawiało Ci najwięcej przyjemności, tak aby w przyszłości nawigowanie było łatwiejsze.

 

Nowe technologie nie muszą być wrogiem związków. To nie tylko spędzanie czasu ślepiąc w komórkę. To także szansa – wykorzystajcie ją.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *