Co przywieziesz z wakacji?

wpis w: Nowinki | 0

CO PRZYWIEZIESZ Z WAKACJI

Odliczacie razem z nami? To już niedługo!  Nie chodzi tylko o wakacje, lecz temat z wakacjami nieodłącznie powiązany. Sam/sama zdecyduj co przywieziesz z wakacji! Żadnych niepożądanych niespodzianek. Rewolucyjne prezerwatywy Lelo Hex będą dostępne już od 13 czerwca. Niespotykana dotąd wytrzymałość materiału, wyjątkowy, jak to zawsze jest, jeśli chodzi o akcesoria erotyczne Lelo, design, czy jedno z najważniejszych kryteriów, czyli bezpieczeństwo użytkowania, to cechy, które producent podkreśla promując nowe prezerwatywy.

Wymienianie wszystkich zalet prezerwatyw Lelo może Was znudzić ale jest coś, co przekona każdego do stosowania tej właśnie marki prezerwa tych: Lelo reklamuje się tym, że ich prezerwatywy zabezpieczają 10000 razy skuteczniej przed infekcją wirusem HIV! Patrząc na to, kogo Lelo zaangażowało do kampanii reklamowej widać od razu ich zaangażowanie w sprawy społeczne. Misją szwedzkiego producenta najlepszych seks zabawek jest nie tylko dostarczanie przyjemności lecz także dbanie o bezpieczeństwo. W przypadku produktów Lelo jedno nie wyklucza drugiego.

Prezerwatywy Lelo Hex – nadchodzi rewolucja!

Nadchodzą wakacje a wraz z nimi rewolucja i Ty możesz być w niej także! LELO wprowadzając na rynek innowacyjne prezerwatywy HEX daje Ci możliwość wypróbowania swojego nowego produktu ZA DARMO! Producenci rzadko decydują na tak ogromne promocje – Lelo widać jest pewne swojego produktu w każdej mierze i stać ich na tak drogie i odważne poczynania.

Kliknij poniżej na obrazek, wpisz swój adres e-mail i zrób subskrypcje a otrzymasz prezerwatywy LELO za darmo!LELO_HEX_condoms_3-packBezpiecznych wakacji!

Życzy zespół seks-zabawki.pl

Prezerwatywy LELO HEX
Prezerwatywy LELO HEX – bezpośrednio od producenta z DARMOWĄ Dyskretną dostawą na terenie Polski i nie tylko!!!

 

Śledź nasze najnowsze najnowsze doniesienia o nowych prezerwatywach aby wiedzieć więcej, dbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort. Nasz portal to nie jest zwykły seks shop – my o Was dbamy! Ty natomiast dziel się wiedzą ze znajomymi i śledź naszą stronę na Facebook.

Kup prezerwatywy LELO HEX i myśl już tylko o przyjemnościach!