Black Friday w Lelo

wpis w: Nowinki | 0

Black Friday w Lelo – promocje gadżetów erotycznych

black friday w LeloWiększość z nas poluje na najlepsze promocje, szuka okazji – tylko czy komuś przychodzi do głowy, że seks zabawki też mogą być w promocji? Czy tylko telewizor czy ciuchy można kupić taniej z okazji Black Friday? Niezawodny, szwedzki producent ekskluzywnych akcesoriów erotycznych Lelo, udowadnia nam, że szał promocji może obejmować także gadżety erotyczne.

Lelo, z okazji Black Friday ogłosiło promocje seks zabawek! W promocji nie tylko najlepsze wibratory czy zatyczki analne dla mężczyzn i kobiet ale także wszystkie inne akcesoria erotyczne tego szanowanego producenta! Widzieliście już ich ich akcesoria erotyczne do lekkiego  BDSM? Opaska na oczy czy pejcz mogą wspaniale urozmaicić życie erotyczne – teraz w promocji z okazji Black Friday. Akcja organizowana co rok pozwala na uzupełnienie asortymentu, którego zwykle byśmy nie kupili. Bądźcie jednak czujni i odwiedzajcie naszą stronę. W Lelo promocje nawet do 20% to nie rzadkość. Piszemy o nich na bieżąco w artykułach. Informacje o nich możesz znaleźć również w zakładce promocje.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na co dzień zakup np. Lelo Luna Beads – kulki gejszy, może wydawać się zbyt dużym wydatkiem. Ciągle zapominamy o relacji ceny do jakości. W tym wypadku Lelo wpisuje się w tę relacje i jakość oraz użyteczność ich produktów bezsprzecznie są warte ich ceny. Tym bardziej ta jednodniowa promocja seks zabawek Lelo jest warta uwagi. W Black Friday Lelo obniża ceny swoich produktów aż o 20%. Tak więc w przypadku jednego z naszych ulubionych wibratorów – Lelo Elise 2, w tym dniu możemy stwierdzić, że to tani wibrator.

Zachęcamy do zakupów seks zabawki właśnie w ten dzień. W czasie kiedy niektóre seks shop utrzymają dotychczasowe ceny, my będąc bezpośrednim partnerem Lelo stosujemy ich promocje tak aby zapewnić naszym klientom najlepsze ceny.

Życzymy owocnych łowów i rozkosznych doznań po skorzystaniu z promocji Black Friday w Lelo !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *