6 niebezpiecznych mitów o seksie

wpis w: Nowinki | 0

6 podstawowych rzeczy o seksie, które pojmujemy niewłaściwie.

Nawet małe dziecko ci powie, że im więcej wiesz w danym temacie tym łatwiej się w nim poruszasz. I tak też jest w temacie seksu. Im więcej o seksie czytamy i praktykujemy, tym lepszymi ekspertami stajemy się. I mówimy tutaj nie tylko o paniach kochających się zaczytywać w różnych magazynowych artkułach, ale również o mężczyznach. Kierujemy to do kobiet interesujących się światem i tych, które dopiero swą ciekawość rozbudzają. Zwracamy się do mężczyzn, którzy robią wszystko, aby mieć jak największą ilość kochanek, aby swą wiedzę zdobywać przez doświadczenie. A także do mężczyzn, którzy eksperymentują z jedną ukochaną osobą.

Każdy seksuolog potwierdzi, że im więcej wiemy o seksie tym lepszymi jesteśmy Kochankami. Któż z nas nie chce być w sprawach łóżkowych tym najlepszym co spotkało naszego obecnego partnera? Jak mistrz karate kung fu, należy zdobywać wiedzę. Dziś oferujemy wam trening umysłu, poprzez obalenie podstawowych mitów.

 Dzięki wiedzy szanowanych ekspertów, możemy Wam wskazać, gdzie najczęściej popełniamy błędy w interpretacji rzeczowości.

 

Mit numer jeden:

Masturbacja niszczy związek.

Komentarz eksperta:

„Praktykowanie masturbacji i seks zabawa z samym sobą są bardzo ważne. Szczególnie istotne stosowanie ich jest przez kobiety mające problem z apetytem seksualnym a będące w związkach. Oczywiście, że masturbacja jest wyzwaniem dla wielu z nas, gdyż mamy głęboko zakorzeniony wizerunek wszelkich zabaw seksualnych z samym sobą jako coś nieczystego, samolubnego, grzesznego, a często nawet pojmowane jako forma zdrady. Pary przychodzące do mnie na terapie zawsze informuję, że aby realizować się z partnerem w łóżku trzeba najpierw poznać samemu co sprawia nam przyjemność, abyśmy tę wiedzę mogli przekazać i oczekiwać ich zaspakajania od naszego partnera.”

Seks terapeuta Janet Brito

 

Mit numer dwa:

Każda kobieta może, a wręcz powinna, mieć orgazm podczas penetracji

Komentarz eksperta:

„Badania z 2005 roku wykazały, że tylko co 3 kobieta doznaje prawdziwego orgazmu podczas penetracji. Przekonanie, że każda kobieta może, a wręcz powinna, mieć orgazm podczas penetracji jest jedną z największą bzdur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, które jest powodem wielu frustracji i zażenowania w związkach. Jest również źródłem udawanych orgazmów, które nie zawsze jednak się udają zataić wzbudzając w partnerze obniżenie poczucia własnej wartości. Prawda jest następująca: większość kobiet do przeżycia prawdziwego orgazmu potrzebuje stymulacji łechtaczki, a zwykła penetracja bardzo rzadko tę stymulacje oferuje. Dlatego nie bójmy się stosować dodatkowej stymulacji łechtaczki. Własna ręka, ręka partnera czy też akcesoria erotyczne, obecnie niesamowicie kolorowe i w bardzo przyjemnych kształtach, to idealne narzędzia do osiągnięcia kobiecego orgazmu.  Nie zapominajmy o stymulacji oralnej.  Język, jako najsilniejszy mięsień w naszym ciele, jest w stanie pobudzić do orgazmu nawet najbardziej oporną łechtaczkę. Życie według zasady, że każdy typ orgazmu, to fantastyczny orgazm, pozwoli nam na czerpanie garściami radości ze współżycia seksualnego.”

Seks terapeuta Celeste Hirschman

 

Seks-zabawki.pl poleca:

  • TIANI 2 od LELO

    Obecnie przy użyiu kodu promocyjnego GETCLOSER otrzymacie 10% zniżki

PRZYCISKA KUP TERAZ

 

Dla zainteresowanych polecamy nasze recenzje produktu: LELO Tiani 2

Tutaj kupujesz produkt bezpośrednio od producenta, zawsze z darmową dostawą do domu na ternie Polski.

Jeśli macie pytania jak zamówić – tutaj instrukcja.

Mit numer trzy:

Łechtaczka jest bardzo mała i ciężko ją zlokalizować

Komentarz eksperta:

„Bardzo dużo mężczyzn i kobiet nie zdaje sobie sprawy, że widoczny napletek łechtaczki to tylko wierzchołek tej niezwykłej góry lodowej. Rozchodzące się po obu stronach ujścia pęcherza płatki, tuż pod wargami sromowymi, to również części łechtaczki. Taki stan wiedzy jest przyczyną, że może cię ominąć niezła zabawa, gdyż sposobów stymulacji łechtaczki, dzięki jej budowie i wielkości, jest bardzo wiele. Bezpośrednia stymulacja napletka łechtaczki jest najczęściej stosowaną i najpowszechniej znaną. Jednak nie zapominajmy, że łechtaczka jest w swej formie i budowie bardzo niezwykłym i wdzięcznym obiektem zabaw sekularnych. Stymulowanie płatów łechtaczki jest przez bardzo wiele kobiet odczuwane jako rozkosz. Jednak należy pamiętać, że od rokoszy do bólu jest bardzo blisko. Szczególnie kiedy mamy do czynienia z tak delikatnym obiektem zabaw seksualnych jak łechtaczka. Nie powinno nas to jednak powstrzymać od rozpoczęcia przygody z poznawaniem słodkich punków rokoszy całej łechtaczki.”

Seks terapeuta Kat Van Kirk

Seks-zabawki.pl poleca:

PRZYCISKA KUP TERAZ

 

Dla zainteresowanych polecamy nasze recenzje produktu IPO 2 FINGER VIBE – PICOBONG

Tutaj kupujesz produkt bezpośrednio od producenta, zawsze z darmową dostawą do domu na ternie Polski.

Jeśli macie pytania jak zamówić – tutaj instrukcja.

Masażery łechatczkowe znajdziecie tutaj

 

Mit numer cztery

Seks dwojga kochających się ludzi powinien być zawsze czułą i delikatną formą uprawiania miłości odwzajemniają ich miłość.

Komentarz eksperta:

„W relacjach codziennych między kochającymi się ludźmi nie ma gier umysłowych, ale jeśli chodzi o erotyzm – tutaj gra to najlepszy sprzymierzeniec kochających się partnerów. Ustanowione w kochającym się związku zaufanie, szacunek i wzajemna zgoda na urozmaicenie życia seksualnego otwiera furtkę do niezwykłego placu zabaw dla dorosłych.  Piaskownicy z całą gamą gier, gdzie możecie wprowadzać zasady które normlanie między Wami w życiu codziennym, tym poza sypialnianym nie występują. pozwolą na czerpanie radości z wprowadzenia ekspresji seksualnej. Baw się władzą – dziś rządzisz Ty, jutro ja, dziś okrywam i drażnię ja Twe punkty erogenne, jutro Ty moje, baw się w przedłużanie zaspokojenia pełnego spełnienia seksualnego swego partnera… Podejmuj ryzyko, nawet jeśli w pierwszej chwili obawiasz się, że partner może się mniej wdrożyć w grę, którą dziś sobie założyliście.  Podejmując ryzyko będąc na krawędzi budzisz w sobie pasje. W przeciwnym razie zachowując seks zawsze na tym samym poziomie ryzyka i w tej samej formie powoduje, że staje się przewidywalny i nudny. Podczas gdy urozmaicane gry seksualne przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa i wzajemnego poszanowania budzą pasję do dalszego rozwijania swojego związku.”

Seks terapeuta Kimberly Sharky

Tutaj znajdziesz PRODUKTY EROTYCZNE dla par.

 

Mit numer pięć

Jeśli naprawdę ktoś na ciebie działa podniecająco, to szybko zobaczysz tego oznaki fizyczne

Komentarz eksperta:

„Jeśli kobieta nie jest mokra, albo mężczyzna nie ma postawionego członka nie oznacza, że ktoś nie jest podniecony. Możemy być podnieceni psychicznie bez wykazywania fizycznych oznak tego podniecenia. To jest fakt. Bardzo często reszta naszego ciało potrzebuje więcej czasu niż nasz mózg do zareagowanie na nasz obiekt pożądania. Jest to zjawisko jak najbardziej poprawne i nie może być traktowane jako jakakolwiek dysfunkcja czy problem. Osobiście bardzo nie lubię określenia dysfunkcja erekcji, gdyż sztucznie tworzy na kobietach i mężczyznach presję związaną z występującymi naturalnie różnicami w wielkości zwodu, jego intensywności i czasu trwania czy intensywności nawilżenia pochwy. Różnice te są naturalnym elementem zdrowego cyklu życia człowieka.”

Seks terapeuta Moushumi Ghose

Mit numer sześć

Dobry seks = udany związek

„Należy zdać sobie sprawę, że nie musimy być najlepszymi kochankami jakimi nasi partnerzy posiadali, aby być szanowanym, kochanym w związku i wytwarzać w nim bliskość. Bardzo wiele osób myśli, że gdyby tylko byli lepszymi kochankami dla swojego partnera to w związku niczego by nie brakowało. Gdyby tylko znali każdy punkt erogenny swego partnera uchroniliby by się od ewentualnego odrzucenia czy zerwania związku. Jednak prawda jest taka, że nawet z idealnymi zdolnościami w sferze łóżkowej i niezwykłym dobraniem seksualnym, związki się po prostu kończą, jeśli dwoje ludzi nie jest gotowych na związek. Oczywiście świadomość swoich zdolności seksualnych i pewność siebie w tym obszarze jest niezwykle ważna, nie zapominajmy jednak że nie jest to ekskluzywna przepustka do udanego partnerstwa zwalniająca nas z solidnej pracy nad budowaniem prawdziwego kochającego związku.”

Seks terapeuta Keeley Rankin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *