Wakacje! Seks zabawki w walizce

wpis w: Nowinki | 0

Seks zabawki w walizce

Kiedy wracaszSeks zabawki w walizce z wakacji, na ogół chcesz się pochwalić pięknymi zdjęciami, opowiedzieć wrażania z kulinarnych przygód itp. Rzadko kto chce się podzielić historią szczegółowej kontroli bagażu z wielkim finałem… Wiele osób zadaje sobie pytanie czy brać wibrator na wakacje, zastanawiają się jak ukryć wibrator przy kontroli czy w wyobraźni przeżywają wstydliwy dla nich moment znalezienia seks zabawek przy odprawie. Seks zabawki w walizce to nie problem!

Znajdziecie u Nas najlepsze akcesoria erotyczne a teraz pomożemy Wam je zabrać na wymarzone wakacje!

Podstawowe pytanie – czy możemy zabrać ze sobą zabawki erotyczne do kraju, do którego jedziemy. Są na tym świecie smutne kraje, które takich dobrodziejstw nie akceptują. Na czarnej liście są między innymi Indie, Tajlandia!!!!!, Wietnam, Arabia Saudyjska, czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. – a nawet niektóre stany w. USA. Najbezpieczniej est to po prostu sprawdzić.

Oto 5 rzeczy, o których należy pamiętać, zabierając ze sobą seks zabawki:

  1. Przypadkowe włączenie

Złośliwość rzeczy martwych – znasz to? Wyobrażasz sobie nagłe brzęczenie z nieznanego źródła? To może wzbudzić ciekawość a w niektórych przypadkach panikę. Radzimy więc wyjąć baterie z wibratora lub na czas podróży rozładować wibrator do cna. Jeśli jest opcja blokowania, to po prostu go zablokuj.

  1. Zapakuj swój seks gadżet

W rzadkich przypadkach zdarza się przeszukiwanie bagażu a nikt nie chce, żeby jakaś Pani w rękawiczkach (a co gorsza Pan!) ze służby ochrony lotniska dotykali tak prywatnych dóbr. Zapakuj swoje wszystkie seks zabawki w przezroczyste, plastikowe torebki. Przewożenie gadżetów erotycznych na tych samych zasadach co artykuły sanitarne sprawi, że osoba przeszukująca  z łatwością zidentyfikuje je jako niegroźne urządzenia elektroniczne.

  1. Rozmiar jednak ma znaczenie

…przynajmniej kiedy mówimy o transporcie lotniczym. Na ogół wytyczne są takie, że „narzędzia”, które przekraczają 17,5 cm nie mogą być przewożone. Wibrator czy zatyczka analna poniżej tych rozmiarów z łatwością przejdą kontrolę. Jeśli jednak Wasze „narzędzie” ten rozmiar przekracza, nic straconego. Polecamy akcesoria erotyczne Picobong, wśród nich znajdziecie coś, co Wam pasuje i Wasze seks zabawki w walizce znajdą dla siebie miejsce.

  1. Powiedz prawdę

Nawet jeśli zdarzy się, że kontrola wygrzebie Twój ulubiony wibrator to co z tego? Ludzie pracujący na lotniskach niejedno widzieli i już niewiele ich zdziwi. Jeśli się o to spytają po prostu powiedz czym jest to urządzenie. Oni nawet nie mają czasu zrobić przerwy w pracy na plotki.

  1. Poczta dla zdesperowanych

Jeśli myśl o znalezieniu Twojej seks zabawki jest dla Ciebie zbyt stresująca, po prostu wyślij ją pocztą. Uważamy jednak, że nie co przesadzać. Przecież jako dziecko zabieraliśmy w podróż swoje ulubione zabawki ze sobą. Czemu teraz przestać? Jesteśmy dorośli, więc i zabawki są inne.

Od teraz, kiedy będziesz przy stanowisku odprawy i ktoś zapyta Cię o cel podróży, mając przy sobie najlepsze seks zabawki w walizce, może odpowiedzieć, że podróżujesz dla przyjemności.

Najlepszy seks shop online nie powie Ci tego, co mówimy na seks-zabawki.pl